Graag informeren wij onze leden en betrokkenen over de laatste ontwikkelingen binnen BSV Limburgia.
Inmiddels zijn, conform de statuten, door de kascontrolecommissie de volgende personen aangewezen voor het uitvoeren van bestuurstaken Roy van Soest, Robert Krottje en Jean Janssen.
Samen met een betrokken groep leden en oud-leden zijn zij volop aan de slag om de dagelijkse gang van zaken te waarborgen en te werken aan rust, stabiliteit en een goede basis voor de toekomst.
Het is mooi om te zien dat zoveel mensen bereid zijn hun steentje bij te dragen. Die betrokkenheid geeft vertrouwen!
Algemene ledenvergadering – 29 oktober
Om de bovengenoemde personen formeel te kunnen benoemen en de registratie bij de Kamer van Koophandel en/of de benodigde bevoegdheden bij de banken te regelen, vindt op donderdag 29 oktober om 19.30 uur een algemene ledenvergadering plaats in de kantine van BSV Limburgia.
Dit bericht geldt tevens als officiële uitnodiging voor deze algemene ledenvergadering, overeenkomstig artikel 15 lid 3 van onze statuten. Indien er geen extra ledenvergadering noodzakelijk blijkt voor de registratie bij de KVK en/of banken ontvangt u hierover tijdig bericht.
Een volgende reguliere algemene ledenvergadering staat vooralsnog gepland voor de periode december-januari.
Samen de schouders eronder
Wil jij ook bijdragen aan de toekomst van BSV Limburgia? Meld je dan bij Jelle Raets, Bjorn Broeders of Randy van Haren. Alle hulp is welkom!
We blijven onze leden informeren over de verdere ontwikkelingen.
Samen bouwen we aan een stabiele en mooie toekomst voor BSV Limburgia! ❤️💙