De jeugdafdeling van BSV Limburgia/kamerland is er een waar we trots op zijn. Niet alleen weten spelers de laatste tijd van de jeugd de stap naar het 1e en 2e elftal te maken, maar ook groeit de jeugdafdeling weer ruimschoots.

Sinds 1 juli hebben zich meer dan 40 nieuwe jeugdleden aangemeld binnen onze vereniging en daar zijn wij natuurlijk enorm trots op. Om de jeugdafdeling verder in goede banen te leiden zoeken wij met spoed vrijwilligers voor de onderstaande vacature’s:

 • Extra trainer JO19-2
  Trainingsavonden maandag en woensdag + wedstrijd op zaterdag
 • Extra trainer JO17-2
  Trainingsavonden maandag en woensdag + wedstrijd op zaterdag
 • Extra trainer JO13-2
  Trainingsavonden dinsdag en donderdag + wedstrijd op zaterdag
 • Jeugdcoördinator onderbouw
  Betreft ondersteuning in JO7 t/m JO11 categorieën
 • Secretaris jeugdcommissie
  Betreft ledenadministratie, notuleren, actielijst bijhouden, opstellen nieuwsbrief etc.
 • Scheidsrechters
  Betreft fluiten van wedstrijd(en op zaterdagochtend/zaterdagmiddag. Opleiding niet vereist maar wel mogelijk via de vereniging.

  Kunt u ons helpen of wilt u zich inzetten voor onze jeugdafdelingen? Dan komen wij heel graag met jou in contact! Wij kunnen onze jeugdafdeling immers alleen bieden wat zij verdienen door voldoende vrijwilligers te hebben.

  Bij overige vragen of reacties kunt u contact opnemen met Maikel Venhovens (jeugdvoorzitter) via mvenhovens@gmail.com