Huldiging jubilarissen / Zilveren KNVB speld Jos Bisschops

Tijdens onze goed bezochte nieuwjaarsreceptie werden gisteren een aantal jubilarissen gehuldigd. Onze leden Frans Buikstra (50 jaar), Jos Bisschops (40 jaar), Antoine Janssen (35 jaar) en Marcel van Uum (25 jaar) werden dit jaar in het zonnetje gezet. Een aantal jubilarissen waren niet in de gelegenheid aanwezig te zijn, deze worden later dit jaar alsnog gehuldigd.

Ook werd Jos Bisschops na een aanvraag via onze vereniging door de KNVB gedecoreerd met een Zilveren speld, dit vanwege het feit dat hij reeds 40 jaar actief is als jeugdtrainer bij onze vereniging. De heer Tom Goossens was namens de KNVB aanwezig voor het uitreiken van deze Zilveren speld. Een mooie blijk van waardering voor al die jaren trouw vrijwilligerswerk.

/

 

Door Tim Peters