NIEUWS -> Start trainingen jeugdteams

Na een welverdiende zomerstop starten de jeugdtrainingen weer vanaf maandag 15 augustus. Het trainingsschema voor het nieuwe seizoen is te raadplegen via de volgende link : https://www.bsvlimburgia.nl/?page_id=192

Onlangs hebben al onze jeugdleden/ouders via e-mail bericht ontvangen over de teamindelingen voor het nieuwe seizoen. Mocht u geen e-mail hebben ontvangen dan beschikken wij waarschijnlijk over een verouderd e-mail adres. In dat geval kunt u een e-mail sturen aan jeugd@bsvlimburgia.nl. U ontvangt dan alsnog bericht over de teamindeling.

Ook nieuwe jeugdleden zijn van harte welkom om aan te sluiten bij onze vereniging. De eerste 14 dagen kunnen kinderen vrijblijvend meetrainen.

Graag vrijblijvend proef trainen? Stuur dan een e-mail aan jeugd@bsvlimburgia.nl of bel met 0620773165. U ontvangt dan de benodigde informatie.

Wij wensen onze leden en ook de jeugdtrainers een heel fijn seizoen toe!

Door Tim Peters