Vandaag stellen wij na Dave Velraeds en Ricardo Geurts twee nieuwe aanwinsten aan jullie voor.

Mikey Olijve maakt de overstap vanaf mede 1e klasser De Ster. Als dynamische aanvaller kan hij onze voorhoede van extra impulsen voorzien. Natuurlijk is Mikey binnen onze club vooral bekend vanuit zijn verleden bij Heksenberg waar hij al menigmaal tegen ons 1e elftal actief was. Na een lange periode bij deze vereniging was hij afgelopen 2 seizoenen actief bij achtereenvolgens Minor en De Ster. In het dagelijks leven is Mikey actief als vestigingsmanager bij Fysiotherapie Jetten voor de vestigingen in Nuth en Hoensbroek.

Een andere nieuweling maakt direct vanuit Heksenberg de overstap naar onze vereniging. Jasper Wijnen zal als talentvolle speler onze verdediging komen versterken. Voor zijn avontuur bij Heksenberg was Jasper speler bij FC Hoensbroek en De Leeuw. Bij deze collega vereniging uit Brunssum was hij actief onder onze oud hoofdtrainer Guus Vrancken. Jasper is onder andere werkzaam bij Rich Meals, deze firma is onlangs toegevoegd aan onze sponsorgroep. Hierover op een later tijdstip meer.

Wij wensen Mikey en Jasper veel succes bij onze vereniging.

Langs deze weg willen wij ook onze vertrekkende selectiespelers Tom Hanssen (EHC), Thijs Nieuwland (sv Langeberg) en Nigel Bougaard (Bekkerveld) veel succes wensen bij de nieuwe verenging.