Na diverse gesprekken is Jan van Dijk met ingang van seizoen 21-22 (voor de minimale duur van 2 seizoenen) aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van onze vereniging.

Thans is Jan nog trainer bij collega 1e klasser vv Chevremont waar hij na afloop van dit seizoen 4 seizoenen actief is geweest. Met het vastleggen van Jan haalt de vereniging een zeer ervaren trainer in huis. In het verleden was hij geruime tijd actief in het profvoetbal, onder andere als trainer van Roda JC, VVV, Helmond Sport en FC Groningen.

Behalve als trainer van het 1e elftal zal hij ook actief zijn als trainer van ons onder 23 elftal. Dit gecombineerde team speelt dit seizoen alleen maandelijks een (oefen)wedstrijd. In het nieuwe seizoen zal het team ook frequent trainingen gaan afwerken.

Wij wensen Jan samen met zijn staf heel veel succes en (voetbal)plezier binnen onze vereniging.