In deze roerige tijd is het zaak om er voor elkaar zijn. Als Brunssumse voetbalverenigingen hebben we besloten om de krachten te bundelen en de actie ‘Geef een jas!’ onder de aandacht te brengen bij onze leden.

Wat houdt de actie in?

Iedereen wordt opgeroepen om een (winter)jas te doneren, onder het motto: ‘Limburg geeft een jas en verwarmt een hart!’.

Veel mensen die op of onder de armoedegrens leven, hebben het zwaar. Juist nu. De winter staat weer voor de deur en door de coronacrisis zitten de dag- en nachtopvang in Limburg overvol.

Alle winterjassen zijn welkom. Het verzoek is om de jassen bij voorkeur in te leveren in een plastic zak. De jassen kunnen tijdens een trainingsavond op maandag, woensdag en donderdag worden ingeleverd bij Mandy Ricksen bij onze vereniging of bij een van de andere verenigingen. De verenigingen zullen deze gezamenlijk aanbieden bij het wijkbedrijf in Brunssum-Noord.

De actie loopt t/m vrijdag 20 november 2020.

#SamenSterk #Geefeenjas