BSV Limburgia/Kamerland is trots te melden dat het 2 mooie sponsoren heeft gevonden voor onze jeugd.

Inceman:

Inceman Interieur bestaat uit een gepassioneerd team dat maatwerk levert. Inceman denkt mee, adviseert. De uitdaging zit in de unieke klantenwens te vertalen naar een prachtig interieur. Elke keer opnieuw streven naar perfectie met als einddoel een tevreden klant.

Contact:

Wiebachstraat 17/G, 6466 NG Kerkrade
0622333637
info@inceman.nl
www.inceman.nl

Marco Theunissen.

Marco Theunissen bv is een jong en dynamisch bedrijf uit Zuid-Limburg met een uitgestrekt werkgebied dat zich richt op zowel bedrijven als particulieren.Wij hebben een ruime ervaring opgebouwd in het aanleggen van allerlei soorten (sier)bestratingen. De hiervoor noodzakelijke grond- en rioleringswerkzaamheden worden in eigen beheer uitgevoerd.
Tevens kunt voor al Uw grote en kleine verbouwingen bij ons terecht.

Contact:

Broekstraat 46 6451BK Schinveld
0641554612
marco-theunissen@home.nl
www.marcotheunissen.nl

Inceman wordt kledingsponsor van alle jeugdtrainers /leiders en Marco Theunissen kledingsponsor alle jeugdelftallen.

Wij bedanken deze 2 sponsoren voor deze grote bijdrage aan onze jeugdafdeling.