Volgende week maandag (10 augustus) start onze jeugdafdeling ook weer met trainen. De noodgedwongen corona pauze, gevolgd door een hervatting met flinke maatregelen werd uiteindelijk vervolgd met een welverdiende vakantie.

Vanaf maandag mogen we er dan eindelijk weer vol tegenaan. Er zal gewoon weer twee keer per week getraind worden op de afgesproken tijdstippen en dagen. Uiteraard houden we nog wat maatregelen intact maar deze zijn voor de jeugdafdeling een stuk minder dan de senioren.

De jeugdafdeling start met selectietrainingen, deze zullen 3 weken duren. In deze weken kunnen eventueel nog wat laatste mutaties doorgevoerd worden en kunnen nieuwe leden ingedeeld worden. De technisch coördinatoren hebben voor deze weken een breed scala aan oefenstof uitgezet.

Na deze 3 weken met trainingen zal er samengezeten worden en zal de indeling definitief gemaakt worden. Spelers, ouders, trainers en leiders ontvangen deze indeling per e-mail. Hierna volgen informatieavonden per categorie waar eventuele vragen graag beantwoord worden. Maar ook wordt op deze avonden het nieuwe beleid, de visie en de nog lopende corona maatregelen besproken.

Binnenkort tonen we op onze website op de pagina ‘Trainingsschema’ het nieuwe overzicht met alle dagen en tijden.

Bij de pagina ‘Organisatie’ kunt u contact zoeken met mensen uit onze jeugdafdeling. En wilt u weten wie welk team traint? Klik dan op de pagina ‘Trainers/staf’.