Na een ‘loopbaan’ van bijna 20 jaar als trainer bij onze vereniging doet Jamy komend seizoen een stapje terug op het veld. Een kleine 20 jaar geleden begon hij samen met Jan Zwiers als trainer van de ‘Bambino’s’. Hij groeide een aantal jaren met deze groep mee en had vervolgens bij vrijwel elke leeftijdscategorie in de loop der jaren een functie. Een groot aantal seizoenen combineerde hij zowel de jeugd als het trainen van ons dames elftal. Tussendoor was hij ook nog actief als grensrechter bij ons 1e elftal.

Na 11 jaar ons damesteam getraind te hebben nam hij in oktober 2018 het stokje over bij ons 2e elftal. Onder zijn leiding kwam er nieuwe energie in het elftal dat uiteindelijk resulteerde in een kampioenschap behaald in een rechtstreeks duel met UOW in de laatste speelronde. Komend seizoen doet hij als trainer een stapte terug en gaat in een andere functie verder binnen onze vereniging, hierover later meer.

Wij danken Jamy voor zijn jarenlange inzet als trainer bij onze vereniging!

Vanavond presenteren wij de nieuwe trainer van ons 2e elftal voor het komende seizoen.