Datum : Zaterdag 16 mei 2020

Wedstrijd : Combinatieteam BSV Limburgia – Ex Internationals NL Elftal

Waar : Sportpark Houserveld

Op 9 mei van dit jaar viert onze vereniging het 100-jarig jubileum! In het kader van ons 100-jarig bestaan zullen wij een aantal speciale activiteiten laten plaatsvinden om deze speciale gebeurtenis met jullie te kunnen vieren!

De eerste activiteit is gepland op zaterdag 16 mei wanneer een elftal van ex-oranje internationals tegen een combinatieteam van onze vereniging aan zal treden. In de aanloop naar het EK is deze wedstrijd een mooie gelegenheid om de oranjekoorts weer op te voeren en enkele helden van weleer nog eens live te ontmoeten en aan het werk te zien.

Op een later moment zullen wij de spelers aan jullie voorstellen die zowel namens onze club en namens ‘Oranje’ deel zullen nemen. Na afloop van de wedstrijd zal DJ Onno samen met een aantal artiesten voor een mooie feestavond zorgen!